У Рівненській області презентовано Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2019 рік

У Рівненській області презентовано Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2019 рік

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Андрій Преподобний та Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Сергій Іллюк 22.06.2020 року презентували Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина за 2019 рік.

Під час презентації Щорічної доповіді присутнім доведено результати діяльності Уповноваженого за 2019 рік та актуальні проблеми в сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина. Окремо перед учасниками висвітлено питання міжнародних та національних механізмів захисту прав людини.

Після проведення презентацій окремо обговорено стан дотримання прав та свобод громадян на території Рівненської області.

Зокрема, представниками Регіонального представництва було доведено присутнім інформацію щодо порушень прав людини, які фіксувались у Рівненській області як під час розгляду скарг громадян, так і під час моніторингових візитів Національного превентивного механізму. Окремим питанням висвітлено типові порушення Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації», які допускаються державними органами та органами місцевого самоврядування. 

Загалом, участь у заходах взяли 51 представник органів державної влади та місцевого самоврядування. 

 

Переглядів: 126
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту