Оголошено конкурс на посаду керівника Рівненської обласної лікарні

Оголошено конкурс на посаду керівника Рівненської обласної лікарні

Підписано Розпорядження про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря обласної клінічної лікарні.

4 червня голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав Розпорядження щодо проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради.

Проведення конкурсу регламентує Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».

Це дає підстави постійно діючій конкурсній комісії оголосити про початок конкурсу та провести його у встановленому законодавством порядку.

Однак, перед тим трудовий колектив лікарні має провести збори і на підставі їх рішення делегувати трьох своїх представників до складу конкурсної комісії. А це, вочевидь, можна буде зробити після завершення карантинних обмежень. 

Нагадаємо, що до комісії також входять три представники власника (Рівненської обласної ради) та три представники від громадськості.

Після того, як комісія на своєму засіданні визначиться з текстом оголошення, який міститиме вимоги до керівника закладу, власне, і розпочнеться прийом документів від претендентів.

Кандидатура переможця, якого обере конкурсна комісія, подається на розгляд сесії обласної ради. Після чого голова ради підписує із ним контракт.

Переглядів: 878
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту