В одному з міст Рівненщини скасували карантинні обмеження

В одному з міст Рівненщини скасували карантинні обмеження

У Вараші комісія зібралась на вимогу підприємців та відмінила своє рішення про посилення карантину. Передував цьому ранковий пікет під Вараською міською радою. Торговці виступили проти посилення карантину у місті, яке напередодні прийняла міська комісія ТЕБ та НС, повідомляє Суспільне.

Під час засідання виникла дискусія щодо дотримання санітарних норм у місті, зокрема, на місцевому ринку. Члени комісії зазначали, що скупчення людей, коли відбувається ріст інфікованих – небезпечне.

Також йшлось про те, що після першого етапу послаблення карантину заклади торгівлі та надання інших послуг часто нехтували заходами безпеки. Втім, підприємці заявили, що самостійно готові посилити контроль за цим.

У підсумку, більшістю голосів комісія скасувала пункт №1 свого рішення від 31 травня, яким передбачалось «заборонити з 01.06.2020 року до 14.06.2020 року на території Вараської міської ОТГ роботу речових та продуктових ринків, торгівельних закладів, кіосків, МАФів, павільйонів, пересувних засобів торгівлі, магазинів з продажу квітів, напівфабрикатів, точок продажу іноземних товарів, розважальних, торгових та торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства (літніх майданчиках в тому числі під тентами та на верандах), кафе, кафетеріїв, кав’ярень, піцерій, кальян-клубів, тютюнових кіосків, алкомаркетів, ломбардів, обмінників валюти, лазень, басейнів, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, бібліотек, перукарень та салонів краси».

Переглядів: 258
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту