Як завершиться навчальний рік у дитсадочках на Рівненщині?

Як завершиться навчальний рік у дитсадочках на Рівненщині?

 

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні тривалість навчального року в позашкіллі продовжуватись не буде.
Керівники гуртків мають забезпечити виконання навчальних програм, визначити рівень практичної підготовки вихованців за результатами навчального року, видати документи про позашкільну освіту. Якщо календарно-тематичний план очного навчання під час навчання за допомогою дистанційних технологій не був реалізований повністю, у вересні 2020/2021 навчального року варто провести коригувальне навчання.

Керівники закладів позашкільної освіти поділилися кращими практиками організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій в умовах карантину. Учасники наради також обговорили нові виклики та можливості для закладів позашкільної освіти.

«Важливо знати, чи були досягнуті намічені на початку карантину плани та завдання. Бачити результати та розуміти проблеми, які виникли у процесі досягнення цілей, - звернувся до керівників закладів позашкілля Олександр Набочук. - Маємо напрацювати нову стратегію розвитку позашкілля на Рівненщині, розробити відповідну обласну програму і розпочати роботу у якісно нових умовах праці, де позашкільний гурток стане центром розвитку дитини, а його керівник матиме усі необхідні умови для результативної та творчої праці».
Переглядів: 374
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту