Впродовж травня у Рівному проходитиме Благодійний марафон

Впродовж травня у Рівному проходитиме Благодійний марафон

Унікальний проєкт благодійності під незмінним гаслом «З вірою в майбутнє» у двадцять п’яте реалізовуватиме Рівненський міський Палац дітей та молоді. Його мета – соціальна підтримка обдарованих дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з обмеженими можливостями, що закінчують навчання в освітніх структурах ПДМ та мають творчі досягнення, рейтингові результати.

 

Одночасно марафон є своєрідним творчим звітом художніх колективів, профільних шкіл допрофесійної підготовки, творчих об’єднань, майстерень, змаганнями та показовими виступами спортивних шкіл ПДМ, проявом їх професійного зросту, сприяє виявленню та заохоченню молодих талантів, розвитку позашкільної освіти через реалізацію ідей гуманізації.

 

«Благодійний марафон має історію в чверть століття. Ця традиція продовжується і цього року, незважаючи на пов'язаний з пандемією карантин. Аби дотриматися усіх обмежень, організатори проводять захід у новому форматі – онлайн. Закликаю долучитися до ініціативи та підтримати наших талановитих дітей та молодь», - зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

 

В свою чергу, директорка ПДМ Ірина Первушевська розповідає, транслюватися телеверсії концертів художніх колективів ПДМ будуть в ефірі місцевих телеканалів «Сфера ТВ» та ТРК «Ритм», а також на сторінці Палацу дітей та молоді у соціальній мережі Facebook. Вперше відбудеться дистанційний благодійний онлайн-аукціон творчих робіт вихованців профільної Школи образотворчого мистецтва ПДМ.

 

Підтримати дітей-учасників можна, перерахувавши на рахунки благодійні кошти, які будуть використані для втілення власних творчих планів.

 

З програмою Благодійного марафону можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/2zeqaKU

Переглядів: 312
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту