У Рівному на заводі у працівниці підвтрдили коронавірус

У Рівному на заводі у працівниці підвтрдили коронавірус

Позитивний тест на коронавірус має прибиральниця, уточнив генеральний директор підприємства. Жінка попередньо контактувала з працівником, у дружини якого підтвердили COVID-19. Сам же чоловік тиждень перебуває на лікарняному, але його тест – негативний.

– Ми мали підозру в одного з працівників, який мав контакт з хворим на COVID, він перебував на той час на лікарняному. На сьогодні, щоб витримати карантин в 14 днів, ми зупинили підприємство. Моніторимо стан здоров’я кожного зі своїх працівниківУчора підтвердився коронавірус у прибиральниці. Вона не контактувала ні з ким. Стан її здоров’я задовільний: 36 градусів – температура, ніяких симптомів немає, єдине – має позитивний тест, який взяли у понеділок. Бо температура підвищилась до 37, 5 і ми попросили її протестувати, бо вона контактувала з тим, кого перевіряли раніше. Можливі контакти передали санепідеміологам, – прокоментував директор ТОВ “Високовольтний Союз-РЗВА” Роман Миронюк.

Колектив РЗВА – майже 400 осіб. За їхнім здоров’ям стежать, моніторять щодня, зазначив генеральний директор. Від початку карантину регулярно проводили дезінфекцію на підприємстві.

Переглядів: 198
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту