Скільки на Рівненщині є апаратів для штучної вентиляції легень

Скільки на Рівненщині є апаратів для штучної вентиляції легень

 

Голова Рівненської ОДа Віталій Коваль розповів, що п'ять апарвтів є у Рівненській міській лікарні — один надійшов з держрезерву, чотири придбані благодійниками.Також за кошти міськради вже придбали та встановили 6 апаратів, ще два очікують на наступному тижні.

- З держрезерву додатковий апарат ШВЛ отримала Сарненська ЦРЛ. Збір коштів ще на один організувала громада району, на який чекають вже найближчим часом. Захоплююся активною позицією мешканців. Також монтують два додаткові апарати ШВЛ у Костопільській ЦРЛ. Їх придбали за кошти місцевих благодійників. Окрім того, два апарати ще замовили в Дубенську міську лікарню та один у Володимирецьку ЦРЛ. Акумулюються кошти у Млинівському та Дубровицькому районах, для цього при лікарнях відкрили благодійні рахунки, — повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Також 3 квітня, управління охорони здоров'я Рівненської ОДА уклало угоди на постачання 19 апаратів ШВЛ. Їх встановлять в лікарні, які є госпітальними базами — у Сарнах, Рівному, Рокитному, Дубні, Костополі.

Переглядів: 576
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту