Рівненські пенсіонери отримають додаткові виплати на період карантину

Рівненські пенсіонери отримають додаткові виплати на період карантину

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що пенсіонерам у квітні одноразово виплатять тисячу гривень (така обіцянка була в президента Володимира Зеленського). Допомогу отримають пенсіонери, пенсія у яких менш ніж 5 тисяч гривень. За даними міністерства, це понад 10 млн осіб.

 

«Крім таких пенсіонерів, у нас є ще особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, особи з інвалідністю з дитинства, соціальні пенсіонери. Ми також їх додаємо в цю категорію, і вони також отримають по тисячі гривень», – розповіла міністр Марина Лазебня.

З 1 травня в Україні на 11% будуть проіндексовані пенсії, виплати підвищать 7 мільйонам осіб. Індексацію і виплату допомоги проводитимуть автоматично. Крім того, пенсіонерам, старшим за 80 років (таких 1,5 млн), встановлять щомісячну доплату в розмірі 500 гривень.

Також у Мінсоцполітики хочуть перевести виплату пенсій на банківську карту, щоб всі платежі (комуналка, ліки, продукти) можна було зробити онлайн.

Усі послуги житлово-комунального господарства будуть надаватися, нараховувати штрафи за прострочення платежів заборонено. Крім цього, Кабінет міністрів планує запровадити додаткову компенсацію отримувачам субсидій – плюс 300 гривень, це торкнеться 3 млн осіб, пише портал "Слово і Діло"

Переглядів: 759
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту