Волинянин крав ікони та вишиті рушники із церкви та декоративні паркани з могил

Співробітники міліції Луцького РВ УМВС України у Волинській області затримали хлопця, який "спеціалізувався" на крадіжках. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Волинській області.

32-річний мешканець району крав усе, що "погано лежить". Однак у його руки потрапляло навіть те, що "лежало добре". "Хазяйнував" чоловік у районі практично сім місяців, аж поки не потрапив у поле зору правоохоронців.

Чоловік скоював як дрібні крадіжки, так і крадіжки з будинків. Окрім того, у його списку є крадіжка ікон та вишитих рушників із церкви, не нехтував злодюга і декоративними парканами з могил померлих земляків. На одному із кладовищ зловмисник розгородив три могили. Загалом правоохоронці встановили 15 крадіжок за його участю.

Усе викрадене молодик збував, а виручені гроші пропивав. Це було його єдиним джерелом прибутку. Правоохоронцям він пояснив, що, будучи раніше судимим, не міг знайти роботи, тому виживав, «заробляючи» таким чином. Наразі за даними фактами триває перевірка.

Переглядів: 1419
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту