Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із серпня по листопад 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутуту економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина європейська. Історії успіху. Як Рівне стало успішним партнером екокорпорації НЕФКО (ВІДЕО)

Рівненщина європейська. Історії успіху. Як Рівне стало успішним партнером екокорпорації НЕФКО (ВІДЕО)

Успішна співпраця міста Рівне із екокорпорацією НЕФКО вкотре доводить: якщо розуміти мету, працювати прозоро і сприймати допомогу саме як інструмент, а не причину змін, то можна зарекомендувати себе надійним партнером, завоювати довіру міжнародних кредиторів і отримати бажаний ефект від проваджених заходів. Що вже вдалося зробити місту, залучивши кредит НЕФКО, та які подальші плани дивіться у програмі "Рівненщина європейська. Історії успіху".

Свої думки з теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

Переглядів: 779
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту