Кількість стипендій для видатних паралімпійців і дефлімпійців буде збільшено

На засіданні Кабінету Міністрів України Уряд запропонував внести часткову зміну до статті 2 Указу Президента України від 6 квітня 2006 року № 290 "Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні" щодо збільшення з 200 до 250 стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів. Про це повідомила прес-служба Державної служби молоді та спорту.

Суть цієї зміни полягає у більш широкому стимулюванні до успішних виступів на міжнародній спортивній арені спортсменів-інвалідів та їх тренерів, які своєю наполегливою працею сприяють зростанню авторитету Української держави у міжнародному співтоваристві.

Як зазначив Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, у зв'язку з позитивними тенденціями до покращення результатів спортсменами-інвалідами на попередніх Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи та збільшенням кількості чемпіонів та призерів цих ігор та змагань, назріла необхідність збільшити кількість стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів.

Нагадуємо, на літніх Паралімпійських іграх 2000 року паралімпійська збірна України посіла 35-те загальнокомандне місце, здобувши 37 нагород , на Іграх -2004 року – здобула 55 медалей та посіла 6-те командне місце, на Іграх -2008 року в Пекіні українська збірна стала четвертою у загальнокомандному медальному заліку і здобула 74 нагороди.

Переглядів: 981
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту