МНС: Ситуація з лісовими пожежами в Україні повністю контрольована

Ситуація з лісовими пожежами в Україні повністю контрольована. Міністерство вживає усіх заходів для запобігання виникнення пожеж та оперативно реагує на загорання. Про це повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

МНС здійснює цілодобовий посилений моніторинг пожежної обстановки, комплексно протидіє пожежам в лісових масивах. З цією метою, чергові сили та засоби Міністерства у загальній чисельності 7,5 тисяч чоловік і 1,5 тисяч одиниць пожежної та інженерної техніки утримуються в постійній готовності. На випадок загострення пожежної ситуації передбачено збільшення угруповання сил до 15 тисяч чоловік особового складу та 3 тисяч одиниць техніки.

Цього року протягом двох місяців у 17 областях України утримувався найвищий, 5 клас, пожежної небезпеки. Утім, незважаючи на високу температуру, завдяки вжитим заходам, МНС вдалося не допустити поширення лісових пожеж до рівня надзвичайних ситуацій, за винятком пожежі у Херсонській області.

Загалом, від початку року в лісах виникла 1 тисяча 591 пожежа на загальній площі 3 тисяч 300 гектарів. У середньому, щоденно виникало близько 250 лісових пожеж. Український Гідрометеоцентр МНС України прогнозує найближчими днями повторне підвищення температури повітря, яка в південних, східних та центральних областях може сягнути 40°С.

Переглядів: 831
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту