Політичні дебати з одним кандидатом

Політичні дебати з одним кандидатом

 

Не склалося, саме так можна охарактеризувати сьогоднішні дебати які організовував кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» Дмитро Соломчук, який закликав додискусії ще двох кандидатів, що балотуються до Верховної Ради України по 152 округу (м. Рівне), Олега Осуховського та Олексія Муляренка. Та останні так і не з'явилися в офісі «слуги народу»  де і мали зустрітися о 19 годині. Проте Дмитро Соломчук вирішив зачекати ще 10 хвилин, але ситуація не змінилась. Тому кандидат «Слуги народу» розпочав свій виступ, адже під стінами офісу зібралося чимало рівнян, аби послухати усіх трьох та поставити їм свої питання.

Не зважаючи на неявку своїх опонентів представник  президента Володимира Зеленського на Рівненщині Дмитро Соломчук, розпочав свій виступ та в режимі он лайн ставив питання Муляренку та Осуховському і озвучував питання виборців. Також завдяки трансляції у соціальній мережі фейсбук усі бажаючі могли задавати свої запитання, як для Соломчука так і його опонентів.  Пан Дмитро сподівався що вони також дивляться трансляцію з екранів та закликав їх відповідати на все у коментарях.

Підприємці, лікарі, забудовники та звичайні рівняни , які прийшли на очікуванні дебати також виявили бажання отримати відповіді на питання, що їх турбують, та звернулися до кандидатів через он лайн трансляцію. Одними із основних питань від Дмитра Соломчука стало те, чи визнають Олексій Муляренко та Олег Осуховский Конституцію України -  головним законом держави, адже дивлячись на їхню діяльність він такого про них сказати не може.

Рівнян цікавили більше буденні справи – дороги, безлад у правоохоронних органах та доля рівненського летовища. Питання аеропорту рівняни адресували пану Дмитру. І він відповів , що це комунальне підприємство потужне і воно має працювати. І він разом із командою залучатимуть інвесторів аби розвивати аеропорт і не тільки у вантажному напрямку а і пасажирському.

І нагадав, що президентська партія «Слуга народу» йде до Парламенту з чітким планом дій, вони мають перелік завдань які мають виконати в перших 100 днів своєї роботи. Також одним із перших нововведень будуть штрафи до 50 тисяч гривень за кнопкодавство та зняття депутатської недоторканості.

І наостанок нагадав, що на Рівненщині є 5 кандидатів-мажоритарників, по одному від кожного виборчого округу: №152 - Олександр Ковальчук, № 153 - Роман Іванісов,  № 154 - Олександр Аліксійчук, № 155 - Володимир Рашовський, № 156 - Сергій Литвиненко. Всі решта хто називає себе кандидатами від партії «Слуга народу» або ж обіцяє що приєднається до команди Президента є ніхто іншими як фейкові кандидати, які дуже хочуть потрапити до Парламенту.

Політична агітація

 

Переглядів: 1706
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту