На Рівненському льонокомбінаті запрацювало нове італійське обладнання

У новий сезон - з новою машиною. На Рівненському льонокомбінаті запрацювало нове італійське обладнання, яке ворсуватиме тканину. Іншими словами, робитиме її теплішою. За добу ця ворсувальна машина може підготувати до 10 тонн сировини для пошиття теплого одягу. 

Нова ворсувальна машина на Рівненському льонокомбінаті працює за командою спеціально вмонтованого комп’ютера. За добу вона може підготувати до 10 тонн обробленої тканини,- розповіли працівники комбінату. На цьому обладнанні відбувається процес отримання пухнастого ворсу, а в результаті - теплої тканини.

Олександр Коробка, старший бригадир оздоблювального цеху:

- Він піднімає пух, щоб тепло нам було.

Після кількох маніпуляцій на спеціальних барабанах тканина підвищує зносостійкість і теплозахисні властивості, - розповіли працівники. Далі вона відправляється у контейнерах до інших фахівців. А вже згодом до швейного цеху, де швачки із неї виготовляють теплі куртки ті інші вироби.

Оксана, кравчиня:

- Я працюю з капюшонами. За добу їхня кількість вимірюється в сотнях.

Новітнє ворсувальне обладнання керівництво льонокомбінату придбало в Італії за 120 тисяч євро. До цього на підприємстві працювали з іншою застарілою ворсувальною машиною.

Олександр Коробка, старший бригадир оздоблювального цеху:

- Навіть порівнювати не хочеться - це небо і земля. Це абсолютно нова машина, за яку ми боролись з митницею, і нарешті, ми вже можемо на ній працювати.

 

Переглядів: 1460
Коментарі
12:07 23.08.2012
Стара
коли заходиш у цех, вірніше у те, що колись було цехом, а потім потрапляєш у відновлені цехи з новим обладнанням, бачиш результати процесу, то повірте мені, враження описати неможливо. Раджу усім бажаючим сходити на екскурсію. Кожну п'ятницю запрошують. Не пожалієте. Не знаю хто стоїть за Червонюком, але тепер вже і не хочу знати. На виборах (якщо піду), то обиратиму його.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту