Рівняни хочуть спортивний майданчик, а не монастир УПЦ МП

Рівняни хочуть спортивний майданчик, а не монастир УПЦ МП

Рівняни виступають проти будівництва монастиря УПЦ Московського Патріархату. Звести його хочуть на ділянці, на я кій відповідно до генплагу мав бути спортивний майданчик.

Аби не допустити будівнитцва, рівняни зареєсрували електронну петицію на сайті Рівненської міської ради. 

Текст петиції:

"На сайті Рівненської міської ради наявний генплан забудови мікрорайону "Червоні Гори", де на відповідній ділянці знаходиться стадіон, тенісний корт, медичний та торгово-побутовий центр, дитячий садок і т.д.

На генплані відсутній чоловічий монастир, який хоче збудувати релігійна громада Свято-Воскресенської парафії УПЦ МП села Корнина Рівненського району, для чого просить міську раду надати їй 42 сотки землі.

Даною петицією прошу не допустити надання ділянки релігійній громаді, натомість, виділити кошти з міського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва дитячого та спортивного майданичка (як перший етап). Також прошу провести переміщення земляних мас на даній ділянці для ліквідації стихійного сміттєзвалища, яке утворили мешканці.

Давайте вкладати кошти платників податків в майбутнє наших дітей, а не в майбутнє московського олігархату!"

 15.08.2019

Наразі петицію підтримали 165 осіб. 

Переглядів: 279
Коментарі
12:18 05.07.2019
Чорногора
У Рівному сотні будівель виконуються не по генплану міста, який перетворився у діряву ряднину. Головного архітектора міста давно немає... Законно чи ні підписуються документи - не відомо... Порушення зонування прикриваються фіктивними папірцями з Києва... І нікому нічого не болить, ніхто ні за що не відповідає...)))
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту