Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина європейська. Євроінтеграція та інвестиційна привабливість України (ВІДЕО)

Рівненщина європейська. Євроінтеграція та інвестиційна привабливість України (ВІДЕО)

Як виконання положень Угоди про асоціацію з ЄС посприяє залученню іноземних інвестицій в Україну? В які галузі готові владати ресурси інвестори? Про ситуацію з іноземними інвестиціями на Рівненщині, інвестиційні переваги країни, способи залучення іноземних інвесторів та їх вподобання дивіться у програмі «Рівненщина європейська».

Свої думки з приводу теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

 

Переглядів: 483
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту