Голова Рівненської ОДА взяв участь у Всеукраїнській нараді з питань безбар’єрного середовища

Голова Рівненської ОДА взяв участь у Всеукраїнській нараді з питань безбар’єрного середовища

Нові державні будівельні норми мають забезпечити доступність і комфорт для людей з інвалідністю. Про це під час Всеукраїнської наради з питань безбар’єрного середовища заявив Президент Петро Порошенко.

В режимі он-лайн до засідання долучилися представники усіх регіонів, зокрема, і голова ОДА Олексій Муляренко, його заступник Ігор Тимошенко та представниками профільних структур.

«Нові державні будівельні норми створять шляхи безбар’єрності та доступності. Це надзвичайно важливі нормативні документи, які мають бути виконані.  Розробили два значущі законопроекти, спрямовані на ліквідацію бар’єрності для осіб з інвалідністю. В кожній області мають бути розроблені відповідні програми зі створення умов доступності для всіх громадян», - наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що сьогодні саме Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України займає проективну позицію у питаннях забезпечення безбар’єрності та доступності. Так, Мінрегіоном розроблено нові державні будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд», які стануть практичним інструментом реалізації державної політики в архітектурно-будівельній сфері.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА.

Переглядів: 299
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту