+380673870816 +380673870816

Рівнянки здобули другу перемогу поспіль у жіночій Суперлізі

Жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” “розправляє крила”. Після домашньої перемоги над СБК “Львів” черговий тріумф чекав наших дівчат вже в наступній грі. На виїзді рівнянки переконливо обіграли “Вінницькі Блискавки” 61:48.

Про це повідомляє прес-служба БК «Рівне».

Гру у Вінниці рівнянки провели потужно та упевнено. За всі сорок хвилин господарки вели у рахунку лише в дебюті матчу 4:3, після цього відрив БК “Рівне” фактично тільки збільшувався. Гойдалки тривали ще першу чверть, а ось в другій десятихвилинці рівнянки зробили вагому заявку на перемогу. Спершу ривок 8:0, а потім 10:0 і загальна перемога в чверті 22:8, і після першої половини рахунок 35:14 – це вже була вагома заявка на перемогу.

Господарки хоч і виграли 3-4 чверть, але відіграти відставання у 21 очко рівнянки не дозволили. Тож перемога БК “Рівне” 61:48.

Наступні матчі жіночої команди БК “Рівне” у Суперлізі заплановані на власному майданчику 30 листопада проти “Чайки” та 2 грудня проти “Козачки”.