Ветерани спорту змагалися за кубок області з пауеріфтингу

Ветерани спорту змагалися за кубок області з пауеріфтингу

В рамках відкритого кубка Рівненської області відбулися змагання з пауерліфтингу (жим лежачи) спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту. Цей захід відбувся з ініціативи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Повідомили у прес-службі "Спорт для всіх".

Найкращих з-поміж себе ветерани визначали в приміщенні комунального закладу «Рівненський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Всі спортсмени змагалися у абсолютній ваговій категорії, але вони були розділені віковими групами. Щоб урівняти шанси на перемогу учасників з різною вагою, визначення переможців відбувалося за формулою Вілкса. Коефіцієнт Вілкса відображає співвідношення між масою тіла атлета і піднятою ним вагою.

Зрештою, у своїх вікових категоріях перемогу здобули Савран Валентин (смт Млинів), Пастушенко Анатолій (м. Рівне), Ніщик Олександр (м. Вараш) та Пашкевич Ніна (м. Рівне). По завершенні змагань всі вони були відзначені призами від Відділення НОК України в Рівненській області.

Переглядів: 233
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту