Чи готові комунальні підприємства Луцька до зими?

Чи готові комунальні підприємства Луцька до зими?

Під час засідання виконавчого комітету директор департаменту ЖКГ Юрій Крась поінформував присутніх про підготовку господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

За його словами, житлово-комунальними підприємствами проведено поточний ремонт покрівель на площі 10 тис. м кв. Здійснено ремонтні роботи у 59 під'їздах. Також проведено скління вікон на сходових клітинах, дахах та підвалах.

Велику увагу цьогоріч приділили питанню ремонту вулиць, де не було твердого покриття. Юрій Крась зазначив, що здійснено мощення 20 тис. м кв. бруківки.

Член виконавчого комітету Михайло Щур поцікавився станом готовності до роботи у зимовий період підприємства “Луцькспецкомунтранс”.

Директор департаменту ЖКГ зазначив, що це підприємство виграло тендер на зимове утримання доріг. Уже придбано шість вагонів солі, а це 420 тонн. Закупляється щебінь дрібної фракції та пісок. Проводиться виготовлення піщано-соляної та щебенево-соляної суміші, якими взимку посипатимуть тротуари та дороги. Також на підприємстві залишилися запаси цих сумішей ще з минулого сезону.

Завершується підготовка техніки до роботи взимку. Придбано один солерозкидувач та тривають перемовини щодо придбання спецавтомобіля КАМАЗ.

Переглядів: 167
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту