Танкістів вчили діяти в екстремальних умовах під водою

Танкістів вчили діяти в екстремальних умовах під водою

На Рівненському загальновійськовому полігоні, в рамках тактико-спеціальної підготовки танкового батальйону 30 окремої механізованої бригади імені Князя Костянтина Острозького, відбулись практичні заняття з порядку дій під водою. Зокрема, спускання танкістів під воду в ізолюючому протигазі, тренування перебувати під водою на витривалість, переміщення, пересування вантажу та буксирувального тросу, а також дії екіпажу в затопленому танку та вихід з нього.

Про це повідомив Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Як зазначив старший на навчальному місці офіцер танкового батальйону, саме тут, в класі легководолазної підготовки є унікальна можливість перебороти свій страх замкнутого простору. Незважаючи на деяку невпевненість жоден з бійців не відмовився від виконання нормативів, більше того, були й такі, що просилися ще раз пройти таке випробування.

Щоб зробити одне занурення, військовослужбовцям всіх категорій служби за контрактом: рядовим, сержантам, старшинам та офіцерам довелося чимало тренуватися на суходолі та відпрацьовувати кожен елемент до автоматизму.

За результатом занять всі танкісти успішно справилися випробуваннями та піднялися на чергову сходинку в нарощуванні індивідуальних навиків та спроможностей екіпажів танків Т-64 БВ, які повинні завжди бути готовими до виконання бойових завдань.

Переглядів: 204
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту