+380673870816 +380673870816

«Хрестоносці» здобули першу домашню перемогу

14 жовтня на стадіоні Мототрек відбулася перша домашня гра збірної команди Рівненської області з американського футболу Crusaders. Першим суперником на домашньому полі стала команда з міста Полтава "Пантери".

Варто зазначити, що гравці вже мали досвід гри з полтавчанами, адже цьогоріч у першій лізі УЛАФ вони зустрічалися двічі, граючи в здолбунівських "Орлах".

У двох попередніх зустрічах сильнішими ставали саме наші земляки. Зважаючи на це, гра обіцяла бути запеклою. Зазначимо, що гравці двох команд не розчарували глядачів. У першій чверті, впевнено провівши виносну комбінацію, полтавчани відкрили рахунок.

Хрестоносці пресенгуючи протягом всієї четверті лише наприкінці змогли зрівняти рахунок. Напруження на полі вирувало.

У другій чверті наші хлопці впевнено перейняли ініціативу, і пішли на велику перерву за незначної переваги. У другій половині гри команда з Рівненщини повністю контролювала гру на полі, і фінальним свистком рефері зафіксував рахунок 42-6 на користь рівнян.

Варто відзначити, що полтавчани показали дуже хорошу гру, незважаючи на проблеми з ростером, оскільки до Рівного прибуло лише 11 гравців.