Незабаром у ЦНАП можна буде подавати заяву про реєстрацію шлюбу

Незабаром у ЦНАП можна буде подавати заяву про реєстрацію шлюбу

Семінар-навчання за участі начальника Здолбунівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Алли Пилипчук, керівника ЦНАП Світлани Муляр та адміністраторів Оксани Нісинець та Юлії Ярошенко відбувся 12 жовтня.

Про це повідомили у Здолбунівській РДА.

Там обговорили питання прийому заяв та документів для здійснення державної реєстрації актів цивільного стану. Адже невдовзі подавати заяви та документи, потрібні для здійснення такої реєстрації, можна буде через Центр надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації.

Це стосується державної реєстрації шлюбу, народження, смерті, розлучення або зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання. Присутніх на семінарі адміністраторів навчили, які документи необхідні для перерахованих послуг.

ЦНАПи розпочнуть надавати послуги не раніше впровадження доопрацьованого програмного забезпечення державного реєстру актів цивільного стану громадян в промислову експлуатацію.

Переглядів: 185
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту