У Луцьку до Дня художника запрацювала виставка (ФОТО)

У Луцьку до Дня художника запрацювала виставка (ФОТО)

У Луцькому національному технічному університеті сьогодні презентували виставку авторських робіт студентів І-го курсу, приурочену до Дня художника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Про це повідомили у інформаційному відділі Луцького НТУ.

Так, на кафедрі дизайну та архітектури прийняли рішення, аби впродовж навчального року кожен з викладачів організовував презентацію чи показ робіт своїх студентів.

 «Сьогодні ми бачимо виставку Дідух Анни Сергіївни, яка працювала зі здобувачами освіти І-го курсу. На мій погляд все вдалося, адже студенти проявили максимум техніки і вмінь. Окрім навчання, вони ще мають можливість себе вдосконалювати, готуючи роботи до таких дійств. Викладач, своєю чергою, відчуває той рівень, що буде презентований, тож намагається якомога краще готувати підопічних до цих заходів», - пояснив декан факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ Олександр Бондарський.

«Студенти-першокурсники зображали берегинь на полотнах та освоювали техніку «Розпис на склі» на тему «Україна». Основним завданням кожної дитини було креативно мислити та цікаво подати свою ідею. Дивлячись на презентованих сьогодні берегинь, можна побачити, що для кожного з них вона означає та оберігає. До слова, ці роботи – це кращі з кращих, адже не всі попали на виставку», - розповідає асистент кафедри дизайну та архітектури, керівник виставки авторських робіт Анна Дідух.

Переглядів: 579
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту