Дворічного хлопчика що захворів на правець вилікували та відпустили додому

Дворічного хлопчика що захворів на правець вилікували та відпустили додому

 

Дворічного хлопчика, хворого на правець, вилікували,"виходили" та виписали додому.

Про це повідомляють в управлінні охорони здоров`я Рівненської ОДА.

Двадцять сьомого серпня дитина з Корецького району потрапила в інфекційне боксоване відділення Рівненська обласна дитяча лікарня. Відразу як почалися тонічні судоми ( напруга м’язів), дитину забрали у відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Місяць хлопчик перебував на штучній вентиляції легенів. Лікарі вводили протиправцеві імуноглобулін та сироватку. Тривалий час перебував без свідомості з порушенням серцево – судинної та дихальної систем, розповідає завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Микола Хоружий. Згодом дитину перевели у неврологічне відділення.

Наразі всі симптоми нівельовані, хлопчик одужав та виписаний додому у задовільному стані.

Як відомо, все сталося випадково. Дитина, бігаючи по дорозі, впала та пошкодила коліно. Через деякий час батьки занепокоїлися, бо хлопчик не міг відкрити рота, гарно поїсти та закидав голову. Діагноз “правець” ошелешив родину. Хлопчик був не щеплений.

Наразі в області лише 42,8 % малюків до року вакциновані від дифтерії, кашлюка та правця.

До слова, це був справжній виклик для лікарів, оскільки подібний випадок захворювання на правець зафіксовано на Рівненщині приблизно 15 років тому.

 

Переглядів: 158
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту