Злочинця що не пам’ятає як здійснював крадіжку засудили до трьох років позбавлення волі

Злочинця що не пам’ятає як здійснював крадіжку засудили до трьох років позбавлення волі

Вирок 29-річному жителю Млинова виніс районний суд. За скоєний черговий злочин раніше судимий зловмисник найближчі три роки проведе за ґратами. Однак термін ув’язнення може збільшитися, оскільки на розгляді суду перебувають матеріали іще трьох кримінальних проваджень за фактами вчинення крадіжок із проникненням у райцентру.

Повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

22 лютого цьогоріч 29-річного жителя райцентру затримали на вулиці Миру безпосередньо на місці злочину, коли той наготовив винести чуже майно. Господарі квартири випадково забулися замкнути двері квартири, чим і скористався близько четвертої ночі зловмисник. Із помешкання хотів викрасти 11 одиниць камуфльованого одягу на загальну суму 1 246 грн та особисті документи. Однак від підозрілого шуму прокинувся 19-річний син, який розбудив батьків і затримав молодика до приїзду поліцейських.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав частково, оскільки запевняв, що не мав наміру проникнути у квартиру. Будучи у стані алкогольного сп'яніння, він випадково увійшов до квартири, переплутавши її з житлом свого товариша, а як викрадав майно — не пам’ятає.

Однак слідчі Млинівського відділення поліції зібрали достатньо доказів для доведення вини 29-річного жителя Млинова у вчиненому кримінальному правопорушенні за закінчений замах на таємне викрадення чужого майна, поєднаного з проникненням у житло, вчиненого повторно. Крім того, обвинувачений був раніше судимий за вчинення грабежу, розбою та крадіжки.

Млинівський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину та призначив покарання — три роки позбавлення волі. 

Переглядів: 128
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту