+380673870816 +380673870816

Жіноча баскетбольна команда розпочала сезон у Суперлізі з перемоги

Оновлена та омолоджена жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” стартувала з перемоги в чемпіонаті Суперліги.

Повідомляє прес-служба БК "Рівне".

В грі-відкриття турніру рівнянки у Запоріжжі обіграли дев’ятиразового чемпіона країни, тамтешню “Козачку-КПУ” з рахунком 68:54.

Рівнянки зі старту 4:0. Але доволі швидко Козачка наздогнала наших дівчат. Як виявилось згодом – це було ненадовго. Загалом же за весь матч господарки лише двічі виходили вперед в рахунку, і це було тільки у середині першої чверті 8:6 та 10:8. Більшого рівнянки не дозволили суперницям. Гойдалки тривали в стартовій десятихвилинці, яку наші дівчата перемогли 14:12, далі ж все йшло за сценарієм Валерія Жартуна.

Більш потужно рівнянки провели  другу половину другої чверті. Коли гравець Козачки Сівакова на екваторі чверті скоротила відставання до -2, виявилося, що ці очки були останніми набраними господарками до перерви. Натомість рівнянки зробили ривок 9:0 (закидали Гаврильчик і Шматова). Як показали подальші події, цей відрізок став ключовим у матчі. +11 перед початком третьої чверті БК “Рівне” вже не розгубили, більше того, зуміли примножити цей показник до +14. А в середині четвертої чверті досягли дев’ятнадцятиочкової переваги у рахунку 65:46. У підсумку 68:54 на користь БК “Рівне”.

Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Шматова (Рівне).