+380673870816 +380673870816

Волинський спортивний клуб «Торнадо» здобув бронзу на змаганнях у Польщі

29-30 вересня 2018 року юні спортсмени Шацького спортивного клубу «Торнадо»  взяли участь у ХХ Міжнародному турнірі - Кубок Польщі «WarsawJudo Open».

Цьогоріч у ньому взяло участь більше 1800 спортсменів із 33 країн Європи, Бразилії, Японії та США.

В черговий раз в польському змаганні від Шацького спортивного клубу «Торнадо» взяли участь троє юних спортсменів.

Попередньо вихованці місцевого спортивного клубу «Торнадо» п’ять разів брали участь у даному турнірі, але жодного разу не могли завоювати призових місць. І нарешті, в шостий раз поталанило юному дзюдоїсту Роману Самолюку, який став бронзовим призером.

В запеклих трьох сутичках  він виграв у поляка, фіна та білоруса, а в четвертій - програв майбутньому бельгійському чемпіону, старшому на 2 роки. Проте, в останній сутичці, за третє місце, менше як за хвилину виграв чеха і гідно виборов бронзу.

Також непогано показали свої результати в єдиноборстві Богдан Поліщук та Наталія Турич (с.Світязь). Але на жаль, суперники виявились сильнішими, адже, спорт є спорт - у ньому виграє сильніший.

Спортсменів до змагань готували тренери Шацького СК «Торнадо»: президент спортивного клубу Роман Самолюк, віце-президенти спортивного клубу Ігор Самолюк та Олексій Писачук.