Учні Вараської школи № 3 увійшли до ТОП-50 всеукраїнського проекту „Zero Waste School”

Учні Вараської школи № 3 увійшли до ТОП-50  всеукраїнського проекту „Zero Waste School”

 

Цього року вперше в Україні стартував Всеукраїнський проект „Zero Waste School”, головною метою якого навчити дітей та вчителів впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і в світі. 

До проекту було залучено 2000 шкіл – учасниць. Проте до фіналу увійшли лише кращих 50, серед них і команда Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.   

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.  

У першому етапі проекту, який завершився у серпні, діти організували і провели декілька акцій, таких як „Еко-тістечко”, „Еко – листівка”, „Еко-торбинка” та 16-18 квітня взяли участь у відповідних  семінарах-тренінгах у місті Києві.

За умовами другого етапу, школи – учасниці організовують „ Zero Waste Day” для місцевої громади.  За ініціативи учнів ЗОШ №3 У Вараші була оголошена масштабна толока 21 та 22 вересня, до якої долучалися всі бажаючі.

Зі слів організаторів, головна мета акції навчити громаду міста правильно сортувати сміття аби потім заробити на ньому. Отож, толока передбачає не просто прибирати в один пакет, а сортувати.

А в масштабах України кращі учасники проекту „Zero Waste Day” отримають прес для брикетування сміття, що допоможе їм пакувати відходи та передавати їх на сміттєпереробні станції і в такий спосіб заробляти кошти на власні потреби.

 

Переглядів: 333
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту