На Рівненщині без світла залишилося 135 населених пунктів

На Рівненщині без світла залишилося 135 населених пунктів

Шквалисті пориви вітру призводять до падіння дерев на лінії електропередач, до обриву проводів ліній електропередач та пошкодження електрообладнання, і як наслідок до знеструмлення помешкань споживачів на території області.

Про це повідомили у прес-службі «Рівнеобленерго».

Станом на 13:00, внаслідок негоди відключено 52 повітряні лінії 10кВ, 622 трансформаторні підстанції, без електропостачання залишились 135 населених пунктів.

Аварійні відключення спостерігаються на території всієї області, але особливих пошкоджень зазнали Рівненський, Здолбунівський, Дубенський та Млинівський райони.

Для відновлення електропостачання задіяно всі механізми, працівники Товариства працюють в посиленому режимі для якнайшвидшого відновлення електропостачання. Наразі всі сили спрямовані на виконання робіт з метою унеможливлення ураження електричним струмом.

Окрім того, цілодобово працівниками Кол-центру приймаються повідомлення від споживачів області щодо відсутності електропостачання. Подати інформацію про пошкодження електрообладнання та відсутності електропостачання можна зателефонувавши за номером 69-42-98, надіславши лист на електронну скриньку Contact@roe.vsei.ua, повідомити через засоби Skype зв’язку – Contactroe, або залишити голосове повідомлення в меню самообслуговуванні.

Переглядів: 204
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту