Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина європейська. Євроінтеграційні зміни у системі охорони здоров’я (ВІДЕО)

Рівненщина європейська. Євроінтеграційні зміни у системі охорони здоров’я (ВІДЕО)

Профілактика та моніторинг, що зменшать потребу лікування – європейські пріоритети охорони здоровя, які має впровадити Україна. Відповідний розділ Угоди про асоціацію з назвою «Громадське здоров’я» містить 17 нормативно-правових актів. В чому суть та що є «громадське здоров’я» дивіться у програмі.

Що має змінитися з прийняттям законопроекту 2820 щодо тютюнових виробів?

Як підніматимуть акцизи аби виконати євроінтеграційні зобов’язання? Чому Європейський Союз придiляє таку увагу протидiї поширенню iнфекцiйних захворювань?

Про реформу служби крові, донорство та дозвіл на трансплантацію органів.Усе це і не тільки дивіться у програмі «Рівненщина європейська».

Свої думки з приводу теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net.

 

 

Переглядів: 522
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту