Пофілактика ДТП

Пофілактика ДТП

У поліції планують проводити профілактичні заходи та вирішувати проблемні питання у сфері пасажирських перевезень не лише працюючи з водіями, а й з керівниками автотранспортних підприємств, які випускають транспорт на лінію. 

З 23 липня на території країни проводяться комплексні превентивні заходи під умовною назвою «Перевізник». Їхньою метою є забезпечення безпеки дорожнього руху та зменшення ДТП за участі пасажирського транспорту, які призводять  до загибелі великої кількості людей.

Так, упродовж останніх трьох тижнів в державі у порівняні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими зменшилася на 26,5%. Водночас зменшилася загальна кількість ДТП за участі автобусів – з 329 до 280 фактів. Проте у результаті тільки шести ДТП, які сталися минулого тижня, загинуло 10 осіб, 74 людини були травмовані.

Загалом з початку операції «Перевізник» поліцейські вже оглянули понад 66 тисяч транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів. За результатами огляду виявлено 1,5 тисячі технічно несправних транспортних засобів. Зокрема, виявлено 255 одиниць транспорту, обладнаного із порушенням відповідних правил, норм і стандартів.  

За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва розслідування кожного резонансного ДТП, зокрема, за участі пасажирського транспорту, перебуває на його особистому контролі та на контролі керівництва Головного слідчого управління Нацполіції.

«Ми не хочемо фіксувати постфактум, чому сталася ця ДТП. Потрібно вирішувати ці проблемні питання, які виникають систематично, не тільки з водіями, а й з керівниками автотранспортних підприємств, які випускають транспорт на лінію. Наголошую на необхідності посилення адміністративної профілактики у цій сфері», – підкреслив він.

Також очільник Нацполіції дав розпорядження всім керівникам обласних підрозділів на місцях провести зустрічі з керівниками автотранспортних підприємств з метою вирішення пороблених питань та покращення ситуації на дорогах у сфері пасажирських перевезень

За інформацією відділу конунікації поліції Рівненської області.

Переглядів: 89
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту