Як Рівненщина розраховується за комунальні послуги?

Як Рівненщина розраховується за комунальні послуги?

Сьогодні, під час селекторної наради керівникам громад, де споживачі найкраще розраховуються за комунпослуги, подякували за належно організовану роботу.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко відзначив, що задовільний рівень проплати за спожиту електроенергію у 10 районах Рівненщини - Дубровицькому, Володимирецькому, Дубенському, Дубровицькому, Костопільському, Млинівському, Острозькому, Рівненському, Рокитнівському та Сарненському.

Також заступник голови ОДА повідомив, що громади у яких нижчий показник по сплаті за спожиту енергію розробили план згідно якого боржники мають оплатити всі послуги. Громади повинні здійснювати постійний моніторинг проплат, а задля стягнення боргів - вести претензійно-позовну роботу.

Наразі споживачі Рівненщини за електроенергію в середньому розрахувалися на 99%. За газ та утримання будинків та прибудинкових територій платять майже стовідсотково, найгірше оплачують послуги з водопостачання – на рівні 82%. Підприємства теплоенергетики розрахувалися за природний газ лише на 92%. Найбільший приріст боргу в ТОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Дубнокомуненергія», КП «Здолбунівкомуненергія».

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Переглядів: 441
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту