Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина європейська. Європейський попит та українські можливості сфері органічного виробництва (ВІДЕО)

Рівненщина європейська. Європейський попит та українські можливості сфері органічного виробництва (ВІДЕО)

Як навчають премудростям органічного бізнесу на Рівненщині? До яких країн найбільше органіки експортує Україна? Чому ми втрапили до трійки країн, чия органічна продукція має проходити додатковий лабораторний контроль при експорті до ЄС, разом з Росією та Казахстаном? Як виправити ситуацію?

Євроінтеграційний законопроект 5448 передбачає захист споживача органічної продукції. Тож чи перестануть написи «еко», «біо», «органік» бути суто маркетинговими хитрощами? Чи цікаві українським виробникам органічної продукції внутрішні ринки? Чи по кишені вона українцям? Як живеться виробникам органіки на Рівненщині? Чи готові ми думати в стилі органік?

Відповіді на усі ці і не тільки питання дивіться у програмі «Рівненщина європейська».

Свої думки з приводу теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

Переглядів: 1221
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту