Новини Рівного від 29.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 29.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Як стати успішним бізнесменом та проcунути свою креативну ідею на широкий загал. Про це розповідали на тренінгу «Історії успіху молодих рівнян», де  зібрались молоді бізнесмени, щоб поділитися досвідом. Злети та падіння - все це їм довелось відчути на собі. Проте тепер вони мають, що сказати та порадити. З чим доводилось стикатись та як досягти успіху дивіться далі.

Рівненщина вже готується до зими. Наша область більше ніж на третину готова до осінньо-зимового періоду. Із такими показниками область вчасно виконує план підготовки до зими. Так, на Рівненщині до осінньо-зимового періоду вже готова третина котелень та тепломереж області, та майже стовідсотково - центральні теплопункти. Будинки житлового фонду області проходять комплексну підготовку. Тривають ремонтні роботи на водопровідно-каналізаційних об’єктах ЖКГ, дорожники готують спецтехніку та посипочні матеріали.

Попрощались з Альма-матер студенти  Національного університету «Острозька академія». Радість і смуток за студентськими роками. Вони здобули професійні знання та ідуть в доросле життя де їх будуть застосовувати. Тепер вони дипломовані магістри та спеціалісти. Як проводжали випускників у самостійне життя знає наша Катерина Сірук.

Рівненщиною пройде маршрут учасника міжнародного веломарафону. Веломарафон проходить по легендарному Шовковому шляху від Франції до Китаю, маршрут якого простягається через Швейцарію, Німеччину, Чехію, Польщу, Білорусь, а віднедавна і територією України. Своїм вчинком ця ініціативна група хоче привернути увагу впровадженню новітніх інноваційних технологій у сфері збереження енергії та залучення сонячної енергії для застосування у світовій економіці. Один з учасників марафону – Ліонель Серра, виявив бажання проїхати територією Рівненщини.

Камерна музика та лекція з академічної доброчесності у «Острозькій академії». Саме так в Національному університеті «Острозька академія» пройшов день Конституції України. Чи популярна класична музика серед молодого покоління та чи дотримуються учасники академічного середовища духовних засад та етичних принципів знають наші журналісти.

Переглядів: 908
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту