"Старт та стабільне проходження опалювального періоду – зона відповідальності місцевої влади" - Г. Зубко

В умовах фінансової децентралізації у місцевого самоврядування є всі можливості вчасно і належним чином підготуватись до опалювального сезону 2018/2019 років. У руках місцевого самоврядування — і потужний фінансовий ресурс, і теплопостачальні підприємства.

Тільки за минулий рік доходи місцевих бюджетів склали 192 млрд грн. На 1 червня місцеві бюджети вже склали 89 млрд, тоді як у 2017 році на цей день було 72 млрд грн.  Про це повідомив на нараді Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

— Вчергове наголошую: старт  та стабільне проходження опалювального періоду – зона відповідальності місцевої влади. Муніципалітети, маючи всі можливості – фінансові і технічні, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла. Початок і проходження опалювального сезону – абсолютно планова робота, яка здійснюється не за один день чи тиждень. Вона  має бути системною, та скоординованою. Для того, щоб увійти в опалювальний сезон потрібна комунікація та злагодженість всіх органів, підприємств та служб, а також чітке розуміння своєї зони відповідальності, — наголосив Геннадій Зубко.

За його словами на підготовку до опалювального сезону органами місцевого самоврядування закладено 11 млрд грн. Але фактично вони використовують лише 3% своїх бюджетів розвитку. Він також повідомив, що на сьогодні накопичились  залишки на казначейських рахунках ОМС (органи місцевого самоврядування) в розмірі 68 млрд грн.

Переглядів: 1781
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
допомога дітям без батьків https://shkil.org.ua/about