«Тарас Бульба» – найстаріший рок фестиваль на Рівненщині – вже зовсім скоро

 «Тарас Бульба» – найстаріший рок фестиваль на Рівненщині – вже зовсім скоро

Масштабне дійство пройде в історичному місті Дубно, яке 13-15 липня перетвориться на центр нестримного драйву. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

На стадіоні Спартак працюватиме декілька сцен – головна, альтернативна і літературна. Також будуть діяти дитяча галявина, ярмарок майстрів та інші локації.

Спробою поєднати та зміксувати сучасні креативні напрямки української культури стане літературна локація фестивалю «ЛІТ-side». Організатори прагнуть наблизити письменництво до нових сучасних напрямків літературного процесу.

Гран-прі «Тараса Бульби» виборюватимуть 16 молодих команд. Серед них - Zворотня Dія, BAKENBARDY, SilverTown, Monopolia, Яри, DK,Dance, DISTiNcT,  Made In Future, Ауд.238, Циферблат, Волосся Вероніки, MniShek, Фабі Начі, Це Регулятори, Iсаrus drіver та Jenny Garіs.

Крім того, легендарний фест відвідають більше 50 зіркових гуртів різножанрової направленості – «Kozak System», Христина Соловій, «Cry Excess», «Тінь Сонця», Karna», «Morphine Suffering», «Фіолет».

Для шанувальників рок-музики з інших міст буде організовано наметове містечко та паркінг. Працюватимуть душові кабіни та біотуалети. Квитки на подію можна придбати через офіційний сайт фестивалю.

Переглядів: 504
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту