Новини Рівного від 25.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 25.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Ну яка ж сесія без звернень до депутатів. На чергове засідання Рівнеради завітало чимало рівнян, які в тій чи іншій мірі хотіли від міських обранців допомоги. Одні просили не закривати ринок і дати можливість працювати. Дехто просив терміново дати кошти на допомогу. Тож, хто завітав на засідання і чи вирішили рівняни в такий спосіб свої питання – дивіться далі. 

Водовідведення та грубка. Це знайшли у «Таємничому підземеллі Рівного». Раніше це був цілий комплекс князів Любомирських. А зараз залишилось лише підземелля. Але знахідок там вистачає розповідають самі експерти. Що ховає в собі підземелля та коли відбудеться відкриття знає наша Катерина Сірук. 

Замість наркотиків «Метадон». Саме так лікують залежность у Рівненському обласному центрі психічного здоров’я.  Така замісна терапія суперечлива та не однозначна переконані самі колишні наркозалежні та пацієнти. Про переваги та недоліки лікуванням штучними наркотиками дізнайтесь із сюжету.

Уніфікація конкурсних предметів при  вступі до вищих навчальних закладів. Тепер це можливо. Адже Міністерство освіти і науки України ввело  зміни до умов прийому на навчання до вишів. Також зміниться і кількість заяв, що зможе подавати вступник. Які зміни ще чекають на абітурієнтів та студентів дізнавались наші журналісти.

І зараз до футболу. Без особливих проблем Оржівський ОДЕК переграв клеванський «Коливань» у півфіналі кубку області з футболу. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:1, на користь господарів. Більше про матч дивіться у "Новинах Рівного" на "Сфера ТВ".

Переглядів: 225
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту