Новини Рівного від 22.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 22.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Квіти, сльози та спогади про трагічні події  під час Другої Світової війни. У Рівному вшанували героїв, що поклали своє життя заради мирного неба над нашими головами. На військовий  меморіал кладовища «Дубенське» завітали ті, кому є що згадати і розповісти. Про нелегкі часи, що спіткали українців дивіться у сюжеті. 

Бути апеляції, чи не бути? Депутати вирішували як бути із судовим процесом, який стосується недобудованого садочку на Коновальця, 16. Нагадаємо, саме через цю будівлю за рішенням суду міська рада має сплатити для МЕГУ 8 мільйонів гривень. В цю суму увійшли збитки від розірвання договору купівлі-продажу. Тож чи виділили кошти з міської казни на апеляцію?

Ремонт шандорів на Басовому Куті, через поломку яких вода з Басівкутського водосховища неконтрольовано виливається до Усті, треба ремонтувати. Як має здійснюватись ремонт та скільки на це потрібно коштів? 

Одружитись за 15 хвилин. Саме так зараз в Рівненському РАЦСі. Охочих одружитись з кожним роком все більшає і тому РАЦС збільшує дні реєстрації та вигадує різні варіанти одруження такі як: виїзна церемонія та шлюб за добу. Проте ці варіанти потребують більших коштів, ніж церемонія в залі РАЦСу. Вирішення цієї проблеми запропонував рівнянин у своєму проекті, що розглядали на засіданні Громадського бюджету. Яка ситуація нині у Рівненському РАЦСі та яких змін хочуть самі працівники знає наша Катерина Сірук.

Детально дивіться у програмі "Новини Рівного" на "Сфера ТВ". 

Переглядів: 285
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту