На Рівненщині відбувся один з етапів спартакіади «Рух заради здоров’я»

На Рівненщині відбувся один з етапів спартакіади «Рух заради здоров’я»

У селі Мирогоща Дубенського району знаходиться комунальний заклад «Мирогощанський дитячий будинок-інтернат» Рівненської обласної ради, який вже багато років поспіль бере участь і навіть успішно виступає у фіналах спартакіади у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я».

Це й не дивно, бо під час роботи з підопічними в закладі особливу увагу приділяють фізичному розвитку. Тому тут навіть є футбольна команда, котра брала участь в міжнародних футбольних турнірах. Тутешні підопічні декілька разів були учасниками Міжнародного футбольного турніру для дітей з особливими потребами Seni Cup, який відбувається в Києві. В своїх групах вони поки що не посідали перших місць, однак це не применшує їхніх заслуг на ниві спорту і фізичної культури.

Фото Спорт для всіх Рівненщини.

А днями до них в заклад завітали ще й працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області. Гості підготували для підопічних програму командних естафет в рамках спартакіади «Рух заради здоров’я».

Фото Спорт для всіх Рівненщини.

Цьогорічні завдання були значно оновленими, тому учасниками довелося пристосовуватися до нових умов і правил проходження кожного завдання. Незмінними залишилися тільки штрафні секунди, які судді нараховували за кожне порушення правил. А після завершення усіх стартів, кожен, хто зумів виконати всі завдання і успішно фінішувати, отримав подарунки від адміністрації закладу.

За інформацією прес-служби "Спорт для всіх". 

Переглядів: 593
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту