На Рівненщині товариство неправомірно використовувало земельну ділянку

На Рівненщині товариство неправомірно використовувало земельну ділянку

Органи прокуратури Рівненської області через судж стягнули до бюджету понад 100 тисяч гривень збитків, завданих внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Зокрема, Дубенська місцева прокуратура з’ясувала, що одне із товариств  упродовж 4 років користувалося у  м.Дубно земельною ділянкою площею 0,2 га незаконно, оскільки укладений з органом місцевого самоврядування договір оренди припинив свою дію, внаслідок чого спричинено міській раді збитки на суму понад 100 тис грн. 

Як повідомлялось раніше, господарським судом Рівненської області у травні 2018 року підтверджено законність вимог прокуратури щодо незаконного володіння земельною ділянкою та зобов’язано товариство повернути її державі  в особі Дубенської міської ради. 

У подальшому, відстоюючи послідовно позицію захисту інтересів держави і громади у сфері земельних правовідносин, Дубенська місцева прокуратура звернулася у суд з позовом про стягнення на користь держави із відповідача збитків за безпідставне використання земельної ділянки, який 12.06.2018 задоволено  у повному обсязі.

За інформацією прес-служби прокуратури Рівненської області.

Переглядів: 207
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту