На Рівненщині запланували вдвічі зменшити споживання газу і створити 2 тисячі робочих місць

На Рівненщині запланували вдвічі зменшити споживання газу і створити 2 тисячі робочих місць

Скоротити споживання природного газу на 50%, створити додатково більше 2 тисяч робочих місць та поповнити місцеві бюджети до мільярда гривень.

Такі результати очікують від впровадження на Рівненщині впродовж найближчих восьми років Програми з енергоефективності.

— Це комплексна Програма, яка визнана однією з кращих в Україні, тому і результати, переконаний, будуть хороші. Передбачено створення більше 2 тисяч робочих місць за час її реалізації, а також вагомі фінансові ресурси для руху вперед. Той факт, що Рівненщина два роки лідирує в Україні за напрямком «енергоефективність», дало можливість піднятися із шостого місця на друге в загальнонаціональному рейтингу Мінрегіону, - відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Нагадаємо, Програма енергоефективності Рівненської області на 2018 – 2025 роки, схвалена розпорядженням голови ОДА від 13.03.2018 № 166, затверджена рішенням сесії облради від 16.03.2018 № 866.

Так,  впродовж 8 років в систему енергоефективності Рівненщини мають інвестувати близько 3,5 млрд грн.

Програму визнано однією з найкращих в Україні. Свою схвальну оцінку дали провідні експерти з енергоефективності.

Найкращих показників в рейтингу енергоефективності на Рівненщині досягнуто, у тому числі й за рахунок найбільшого відсотка домогосподарств, які уклали "теплові" кредити. Також майже 20% потужностей котелень працює на альтернативних видах палива, 87% багатоквартирних житлових будинків обладнані приладами обліку теплоенергії.

За інформацією прес-служби РОДА.

Переглядів: 396
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту