Освітяни Рівненщини проведуть тренінги-практикуми для громад

Освітяни Рівненщини проведуть тренінги-практикуми для громад

У Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася робоча зустріч освітян області, які у травні повернулися з навчальної тижневої подорожі. Делегація із 14 осіб вивчала досвід децентралізації у Свєнтокшиському воєводстві Польщі.

Нагадаємо, що поїздка була організована Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Solidarity Fund PL Kyiv та шведсько-українським проектом SALAR / SKL International / Support to Decentralization in Ukraine Project.

Регіональна команда консультантів-тренерів працювала під головуванням начальника управління освіти і науки РОДА Григорія Таргонського.

— Члени делегації привезли з Польщі багато ідей. Учасниками поїздки набуто неоціненний досвід у спектрі освітньої реформи, який незабаром буде реалізований на практиці у нашій області. Вже 26 червня розпочинаємо проводити семінари, тренінги та лекції для начальників відділів освіти, директорів шкіл, які працюють в ОТГ. Нами розроблено декілька тем для спікерів-освітян, на які необхідно звернути увагу як новоствореним громадам, так і тим, хто вже успішно працює, − ділиться враженнями начальник управління освіти Рівненщини Григорій Таргонський.

Під час зустрічі звернули увагу на завдання, етапи, проблеми та ефективність оптимізації шкільної мережі Польщі та України. Теми тренінгів обирали відповідно запитам. Серед них: система управління освіти, законодавство, підвищення кваліфікації, моделі організації освітнього процесу тощо.

Відомо, що тренери працюватимуть у 4 регіонах. Перше навчання проходитиме у Дубровиці для ОТГ Зарічненського, Сарненського, Дубровицького районів.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Переглядів: 350
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту