Новини Рівного від 14.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 14.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Не дають проводити рекультивацію. Таку заяву під час прес-конференції  Державне підприємство «Бурштин України». За словами представників компанія, такі дії здійснює керівництво поліції на Володимиреччині. То що ж відбувається у північних районах області з рекультивацією земель у лісництвах? 

Рівняни відзначають день донора. За підтримки Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє» біля Лебединки організували мобільний пункт, де робили аналіз крові. Тут зібралось багато рівнян, аби дізнатись свою групу крові та зареєструватись до списку донорів. Всі бажаючі мали змогу також пройти консультацію та отримати поради про те, як стати донором та допомагати людям. Як це було — дивіться далі у сюжеті.

Триденні навчальні збори завершилися на Рівненському полігоні. Військові відточували свої навички у різноманітних ситуаціях: від стрільб у лісовій місцевості, до штурму житлового містечка та переправи військової техніки через водні перешкоди. Такі навчання є унікальними, адже вдалося зібрати командирів батальйонів та дивізіонів, а це гарна можливість обмінятися досвідом ведення бойових дій у районі операції об'єднаних сил.  Більше розповість Павло 

На станції переливання крові головний лікар провела екскурсію донора. З самого початку, коли людина, що хоче здати кров і зайшла у станцію переливання крові та до кінцевого результату. Що важливо знати рівнянам, які тільки планують стати донорами та тим, хто ними став — знає журналіст "Сфера ТВ" Катерина Сірук.

Детально дивіться у програмі "Новини Рівного" на "Сфера ТВ". 

Переглядів: 431
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту