Спартакіада «Рух заради здоров’я» знову стартує на Рівненщині

Спартакіада «Рух заради здоров’я» знову стартує на Рівненщині

Днями на базі комунального закладу «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради розпочався шостий сезон спартакіади у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я».

Впродовж червня - липня 2018 року планується провести два етапи. Перший відбуватиметься в кожній окремій установі, а в другому (фінальному) за перемогу боротимуться найсильніші команди кожного закладу.

В нинішньому сезоні працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної значно змінили звичну програму спортивних естафет.

Фото Спорт для всіх Рівненщини.

Кожній команді довелося змагатися у швидкості проходження дистанцій, водночас забивати м’ячі для флорболу у спеціальні ворота, кидати фрізбі, долати лабіринт з гімнастичних обручів та багато іншого.

Фото Спорт для всіх Рівненщини.

Під час виконання всіх цих завдань судді ретельно фіксували кожне порушення і нараховували за них штрафні секунди.

Фото Спорт для всіх Рівненщини.

Всі ці завдання не вимагали особливої підготовки чи фізичної сили, тому більшість підопічних не мали ані найменших проблем з їх виконанням. Але все ж команда «Міраж», частіше за свої суперників першою приходила до фінішу, тому в загальному підсумку саме їй дісталася перемога. Але по закінченні заходу дипломи Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, та подарунки від адміністрації закладу дісталися всім учасницям.

За інформацієї прес-служби "Спорт для всіх". 

Переглядів: 624
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту