Новини Рівного від 13.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 13.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Що не дитячий, то спортивний майданчик. Це стало головною темою під час розгляду проектних пропозицій поданих на Громадський бюджет. Окрім цього депутатів та громадськість зацікавили такі проекти, як освітлення Свято-Воскресенського собору, облаштування собачих вбиралень та підземні сміттєві баки, як у Європі. Саме такі ідеї можна було почути на публічному обговоренні. Там побувала і наша Катерина Сірук.

Від «а» до «я». У міжнародному економіко-гуманітарному університеті на юридичному факультеті наглядно показували, як мають проводитися слідчі дії та судовий процес. Курс «адвокатські студії» розпочав свою роботу близько півроку тому. Тож, що змогли на курсі навчитись студенти та як такі знання допоможуть їм у професійній діяльності?

Новий,  світлий,  красивий, а головне — корисний для людей. Ще один первинний медико-санітарний центр відкрили у Рівному. Амбулаторія №5 свою роботу офіційно розпочне вже з понеділка, поки ж лише урочисто перерізали стрічку та показали приміщення, у якому вже незабаром зможуть отримувати медичну допомогу рівняни. Побували на відкритті і наші журналісти.

Рятувальники попереджають про небезпеку. За даними Гідрометцентру, в Україні утримається надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. Тож, таким чином і значно збільшується ризик виникнення пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. 

Детально дивіться у програмі "Новини Рівного" на "Сфера ТВ". 

Переглядів: 242
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту