Мешканці мікрорайонів “На Щасливому” та “Новий двір” лишились без електропостачання

Мешканці мікрорайонів “На Щасливому” та “Новий двір” лишились без електропостачання

Пошкодження абоненського електрообладнання призвело до перерв у електропостачанні. Зокрема, вже без електропостачання залишилися мешканці  «Щасливого» у Рівному.

Як повідомили у “Рівнеобленерго”, це вже друге пошкодження абонентського електрообладнання за цей місяць.

— 12 червня повідомлення про спрацювання аварійно-захисної системи на підстанції «Південна» надійшло на «Рівнеобленерго» о 9.00.  Без електропостачання залишилися мікрорайони «Щасливе» та “Новий двір”. Наші фахівці там, де була можливість, перезаживили споживачів від резервної лінії і відновили електропостачання вже за годину. Проте частина «Щасливого» досі перебуває без електропостачання, зокрема, споживачі, заживлені від абонентської ТП-429, ремонт якої проводить власник, – повідомили у “Рівнеобленерго”.

Інформацією про те, як довго триватимуть роботи з відновлення, «Рівнеобленерго» не володіє, оскільки не є власником зазначеного обладнання та мереж.

Усунення пошкоджень на абонентських підстанціях, згідно з законодавством, здійснюють їхні власники. Так само вони відповідальні за облаштування резервної лінії та відновлення  електропостачання споживачам за постійною надійною схемою.

Переглядів: 225
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту