Новини Рівного від 12.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 12.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС: 

Кінець ЖЕКам, що буде з новою українською школою та чи отримає Рівне більше фінансування від Всеукраїнської служби здоров’я. Ці і не тільки питання обговорювали на черговому засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Як стати успішним міським головою і управляти містамом в умовах децентралізації? Про це розповіли на зустрічі «Школа мерів». Організатори ділились своїми поглядами та наводили приклади інших країн та міст. Програма «Школа мерів», зокрема,спрямована на те, аби управлінці були відкритими до публічної політики та реалізували стратегію розвитку міста. Тож, яким повинен бути очільник міста на думку ініціаторів проекту?

У невимушеній атмосфері сьогодні поспілкувався з випускниками шкіл міський голова Рівного Володимир Хомко. Він розпитав у школярів про їхні плани на майбутнє, та не втомлювався повторювати, саме за молоддю – майбутнє Рівненщини та України. Про теплу неформальну зустріч очільника міста із школярами дивіться - далі у сюжеті.

Театральна алея або ж алея зірок. Такий сквер може невдовзі з’явитися поблизу Рівненського облмуздрамтеатру. На реконструкцію площі з міського бюджету вже виділили кошти, частину ще мають додати з обласної казни. Тож, коли розпочнуться роботи та чи подобається така ідея рівнянам - дізнавалась Юлія Пюро. 

Детально дивіться у програмі "Новини Рівного" на "Сфера ТВ". 

Переглядів: 242
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту