Новини Рівного від 11.06.2018 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 11.06.2018 (ВІДЕО)

АНОНС:

Від «А» до «Я». У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті на юридичному факультеті наглядно показували, як мають проводитися слідчі дії та судовий процес. Курс «адвокатські студії» розпочав свою роботу близько півроку тому. Тож, що змогли на курсі навчитись студенти та як такі знання допоможуть їм у професійній діяльності?

Суперфінал змагань «Сімейні перегони» минулими вихідними пройшов у Костополі. Дев’ять сімей-учасниць у різноманітних естафетах змагались за звання найкращого. Втім, як запевняють учасники та організатори, головне у стартах не перемога, а участь та популяризація здорового способу життя. Бачив сімейні спортивні баталії і наш Павло Невесенко 

Безперервне читання поезії, що потрапило до Книги рекордів України відбулось у стінах Національного університету «Острозька академія» Участь у марафоні взяло шість вищих навчальних закладів, з яких першою всеукраїнський онлайн марафон почала академія. Шість діб вони декламували поезію, як українських авторів, так і твори світових класиків, в перекладі українською мовою. Захід проводився у форматі естафети. 

Вони бачать світ через об’єктив камери. Фотороботи із всього світу презентували у Національному університеті «Острозька академія». У науковій бібліотеці виставка із 50-ма найкращими репортерськими фотографіями стала підсумком четвертого міжнародного конкурсу Лайф Пресс Фото. Організатором став рівненський фотограф Олександр Харват. На конкурс було подано майже 5 тисяч фотографій, з яких обрано було найкращі. 

 Рятувальники попереджають про небезпеку. За даними Гідрометцентру в Україні утримається надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. Тож, таким чином і значно збільшується ризик виникнення пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. 

Детально дивіться у програмі "Новини Рівного" на "Сфера ТВ". 

Переглядів: 318
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту