У Рівному представлять «Родинні мотиви» Валентини та Богдана Галапач

У Рівному представлять «Родинні мотиви» Валентини та Богдана Галапач

Вона усе своє життя вишиває та навчає цьому мистецтву інших, а ще створює унікальний паперовий живопис. Він – пише пейзажі та ікони. Їхнє життя – це мистецтво, яке робить світ кращим. Валентина та Богдан Галапач представлять свої найкращі мистецькі доробки в спільній персональній виставці «Родинні мотиви», яка відкриється у Міському Будинку Культури вже 12 червня. 

Валентину Галапач знають у Рівному як вишивальницю, майстриню, яка працює у техніці квілінг та викладача, що передає свої знання дітям. ЇЇ роботи часто можна побачити на так званій алеї майстрів у Рівному, на «Музейних гостинах», в експозиціях, створюваних у Будинку культури. Нині навчає дітей у підлітковому клубі «Меридіан», а ще є учасницею студії декоративно-ужиткового мистецтва Рівненського МБК. 8 червня цього року пані Валентині виповнюється 70 років. До її ювілею ми вирішили зробити подарунок талановитій художниці та добрій людині. А який подарунок для митця може бути кращим ніж персональна виставка та можливість побачити очі близьких, знайомих людей на цій події? 

В експозиції також будуть представлені роботи її чоловіка Богдана Даниловича, який є чудовим живописцем та знаним у нашому краї іконописцем. Створені ним образи та цілі іконостаси прикрашають церкви Рівного, Костополя, Рудні Почаївської та інших міст і сіл. 

Рівнян запрошують відвідати виставку «Родинні мотиви» Валентини та Богдана Галапач.

Відкриття відбудеться 12 червня о 15:00 год у Виставковій залі МБК.

Експозиція для усіх бажаючих потрапити буде відчинена до 26 червня.

Переглядів: 165
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту